| Açıklama | Termix BV, tip 4, T-CP |
| Açıklamalar | DHW, termostatik ve DHW sirkülasyonu |
| Bağlantı yönü | Alt |
| Besleme sıcaklığı, mevcut [˚C] | 120 °C |
| Besleme sıcaklığı, önerilen [˚C] | 90 °C |
| DCW statik basınç [bar] [Min.] | 1 bar |
| Delta P primer, kalorimetresiz [bar] [Min.] | 0.45 bar |
| DH bağlantı tipi | G iç dişli |
| DH bağlantı ölçüsü | 1″ |
| DH boru ölçüsü | Ø20 |
| DHW (kullanma sıcak suyu) bağlantı tipi | G iç dişli |
| DHW (kullanma sıcak suyu) bağlantı ölçüsü | 1″ |
| DHW (kullanma sıcak suyu) boru ölçüsü | Ø20 |
| DHW (kullanma sıcak suyu) Kontrol türü | Termostatik |
| DHW (kullanma sıcak suyu) kontrolör adı | AVTB 20 + AVTB 15 |
| DHW (kullanma sıcak suyu) pompa markası | Grundfos |
| DHW (kullanma sıcak suyu) pompa tipi | Alpha2 |
| DHW (kullanma sıcak suyu) sirkülasyonu | Dahil |
| DHW HEX tipi | T-24-H 50 |
| DHW kapasitesi [kW] | 122 kW |
| DHW resirkülasyon pompası markası | Grundfos |
| DHW resirkülasyon pompası tipi | UPM3 |
| Ek bilgi | DHW Sirkülasyonu |
| HEX eşanjör alaşımı | AISI 316L / EN 1.4404 |