Hakkımızda

Facebook

Bizi Facebook'ta Takip Edin.

Twitter

Bizi Twitter'da Takip Edin.

Youtube

Bizi Youtube'ta Takip Edin.

Hakkımızda

Çelebiler Mühendislik 1993 yılında Kayseri de kurulmuştur. Firmamız Isıtma, soğutma, doğalgaz, klima, havalandırma, yalıtım malzemeleri,yangın tesisatları sistemleri ile ilgili proje, satış, taahhüt ve teknik danışmanlık Konularında faaliyet göstermektedir Her geçen gün gelişmekte ve globalleşmekte olan dünyanın sektörel bazdaki teknik ve mühendislik yeniliklerin takipçisi olarak, faaliyet gösterdiğimiz uzmanlık ve tecrübe gerektiren önemli projelerde, birlikte çalıştığımız firmalara güvenilir ve güçlü teknik partner ve çözüm ortaklığı sunmayı firmamız hedef edinmiştir.

Projelendirme ve Danışmanlık

Yapı projelerinde yatırımcı isteklerine, teknik şartnameye ve sistem uygulamalarının yapılandırmasına yönelik mühendislik çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. Projelerin uygulama keşif ve metrajını çıkartarak malzeme ve işçilik maliyeti, adam saatleri hesaplanmaktadır. Yatırımcının malzeme ve cihaz marka seçimlerinde yardımcı olunarak yaklaşık proje mekanik sistemlerin maliyetini ortaya koymaktayız.

Isıtma Sistemleri

Merkezi ve lokal olarak ikiye ayrılan ısıtma sistemlerinde her iki iş bölümde de hizmet sağlayan firmamız, kullanım mekanlarının istenilen sıcaklıkta tutulabilmesi için iç ortamdan dış ortama olan ısı kaybının karşılanması prensibi ile çalışan sistemler kurabilmektedir. Cihaz seçimleri, ısı yükleri, cephe ısı katsayı hesapları yapabilen teknik departmanımız, sistemi kurmaktan ziyade uygun sistemi belirleyerek proje çözüm ortağı olmayı amaçlamaktadır.

Soğutma Sistemleri

Sistemdeki amacımız dış ortamdan, iklimdeki değişimlerden ve teknik emisyonlardan bağımsız olarak bir mahallin hava kalitesini (ısı, nem oranı) yaşanabilir hale getirmektir.

Bakım ve Onarım

Tamamlanan projelerimizde sözleşmeye bağlı kalarak belirlenen garanti kapsamında müşterilerimize teknik ve mekanik olarak tam destek vermekteyiz. Garanti kapsamı içerisinde olsun veya olmasın kurduğumuz, test ve devreye alma işlemlerini gerçekleştirdiğimiz sistemlerin bakım ve onarımını yatırımcı firma ile karşılıklı görüşerek çözümler sunmakta, onaylandıktan sonra gerçekleştirmekteyiz.

Havalandırma Sistemleri

İyi bir havalandırma sistemini kurmak için ortamda bulunan kötü havayı dışarı atarak temiz havayı içeri almayı hedeflemekteyiz. Ortamın havasını değiştirmek maksadıyla farklı yöntemlerle, çeşitli araç ve cihazlar kullanarak dışarıdan temiz hava akımının içeriye alınmasını sağlıyoruz. Sistemi destekleyecek cihazların seçimini ve basınç kayıplarının hesaplanmasını yine proje departmanımız gerçekleştirmektedir.

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön