| Brüt ağırlık | 14.5 kg |
| Net ağırlık | 13.3 kg |
| Açıklama | EvoFlat MSS 2, Fully insulated with Zonevalve and HTC |
| Bağlantı yönü | Alt |
| Besleme sıcaklığı, mevcut [˚C] | 95 °C |
| DCW statik basınç [bar] [Min.] | 2 bar |
| DH bağlantı tipi | dış dişli |
| DH bağlantı ölçüsü | 3/4″ |
| DH boru ölçüsü | Ø18 |
| DHW (kullanma sıcak suyu) bağlantı tipi | G iç dişli |
| DHW (kullanma sıcak suyu) bağlantı ölçüsü | 3/4″ |
| DHW (kullanma sıcak suyu) boru ölçüsü | Ø18 |
| DHW (kullanma sıcak suyu) Kontrol türü | Akış/termostatik |
| DHW (kullanma sıcak suyu) kontrolör adı | TPC-M |
| DHW (kullanma sıcak suyu) sirkülasyonu | Hariç |
| DHW HEX tipi | XB06H-1-40 |
| DHW kapasitesi [kW] | 45 kW |
| Ek bilgi | EPP İzolasyonlu ön kapak Zon vanası |
| Ev halkı sayısı [Min.] | 1 |
| Fark basınç kontrolörü | Entegre |
| HE bağlantı tipi | G iç dişli |
| HE bağlantı ölçüsü | 3/4″ |
| HE boru ölçüsü | Ø18 |
| HE Kontrol türü | Termostatik + Fark basınç |
| HEX eşanjör lehimleme malzemesi | Bakır |
| HEX eşanjör türü | Sert lehimli |
| HEX ısıtma conta malzemesi | EDPM |
| Isı eşanjörü test basıncı [bar] | 38 bar |
| Isıtma kapasitesi [kW] [Max] | 15 kW |
| Isıtma kapasitesi [kW] [Min] | 10 kW |
| Isıtma kontrolörü adı | FTC |
| İzolasyon malzemesi | EPP kapağı |
| Kapak malzemesi | Beyaz lake duvar içi |
| Kapak seçeneği | Ekstra |
| Kapaklı derinliği [mm] | 155 mm |
| Kapaksız derinliği [mm] | 150 mm |
| Nominal basınç, primer [bar] | 10 bar |
| Nominal basınç, sekunder [bar] | 10 bar |
| Paket derinliği [mm] | 600 mm |
| Paket genişliği [mm] | 800 mm |
| Paket yüksekliği [mm] | 160 mm |
| Station size type | Type 2 |
| Tip | EvoFlat MSS |
| Uygulama türü | DHW, HE doğrudan karıştırma döngülü |
| Yerden ısıtma devresi – kontrol | Termostat |
| Yerden ısıtma devresi – pompa markası | Wilo |
| Yerden ısıtma devresi – pompa tipi | Wilo Yonos Para 15/6 |
| Ürün grubu | Küçük İstasyonlar |