| Açıklama | Termix VMTD MIX-B-3 |
| Bağlantı parçası | Enerji sayacı dönüş |
| Bağlantı yönü | Alt |
| Besleme gerilimi aralığı [V] AC | 230 V |
| Besleme sıcaklığı, mevcut [˚C] | 120 °C |
| Besleme sıcaklığı, önerilen [˚C] | 90 °C |
| DCW statik basınç [bar] [Min.] | 5 bar |
| Delta P primer, kalorimetresiz [bar] [Min.] | 0.4 bar |
| DH bağlantı tipi | G iç dişli |
| DH bağlantı ölçüsü | 3/4″ |
| DH boru ölçüsü | Ø18 |
| DHW (kullanma sıcak suyu) bağlantı tipi | G iç dişli |
| DHW (kullanma sıcak suyu) bağlantı ölçüsü | 3/4″ |
| DHW (kullanma sıcak suyu) boru ölçüsü | Ø18 |
| DHW (kullanma sıcak suyu) Kontrol türü | Termostatik |
| DHW (kullanma sıcak suyu) kontrolör adı | AVTB |
| DHW (kullanma sıcak suyu) sirkülasyonu | Hariç |
| HE bağlantı tipi | G iç dişli |
| HE bağlantı ölçüsü | 3/4″ |
| HE boru ölçüsü | Ø18 |
| HE Kontrol türü | Termostatik + delta p kontrolör |
| HEX eşanjör alaşımı | AISI 316L / EN 1.4404 |
| HEX eşanjör lehimleme malzemesi | Bakır |