| Brüt ağırlık | 11.1 kg |
| Net ağırlık | 9.9 kg |
| Açıklama | EvoFlat FSS 2, bypass’sız, EPP ön dahil |
| Açıklamalar | İzolasyonlu Kat İstasyonları |
| Bağlantı parçası | Enerji sayacı dönüş ve soğuk su sayacı |
| Bağlantı yönü | Alt |
| Besleme sıcaklığı, mevcut [˚C] | 95 °C |
| DCW statik basınç [bar] [Min.] | 2 bar |
| DH bağlantı tipi | G iç dişli |
| DH bağlantı ölçüsü | 3/4″ |
| DH boru ölçüsü | Ø18 |
| DHW (kullanma sıcak suyu) bağlantı tipi | G iç dişli |
| DHW (kullanma sıcak suyu) bağlantı ölçüsü | 3/4″ |
| DHW (kullanma sıcak suyu) boru ölçüsü | Ø18 |
| DHW (kullanma sıcak suyu) Kontrol türü | Akış/termostatik |
| DHW (kullanma sıcak suyu) kontrolör adı | TPC-M |
| DHW (kullanma sıcak suyu) sirkülasyonu | Hariç |
| DHW kapasitesi [kW] [Max] | 55 kW |
| DHW kapasitesi [kW] [Min] | 37 kW |
| Ev halkı sayısı [Maks.] | 2 |
| Ev halkı sayısı [Min.] | 1 |
| Fark basınç kontrolörü | Entegre |
| HE bağlantı tipi | G iç dişli |
| HE bağlantı ölçüsü | 3/4″ |
| HE boru ölçüsü | Ø18 |
| HE Kontrol türü | Delta p kontrolör |
| HEX eşanjör alaşımı | AISI 316 |
| HEX eşanjör lehimleme malzemesi | Bakır |
| HEX eşanjör türü | Sert lehimli |
| Isı eşanjörü test basıncı [bar] | 38 bar |
| Isıtma kapasitesi [kW] [Max] | 15 kW |
| Isıtma kapasitesi [kW] [Min] | 10 kW |
| Isıtma kontrolörü adı | TPC-M |
| İzolasyon malzemesi | EPP kapağı |
| Kapak malzemesi | Beyaz lake duvar içi |
| Kapak seçeneği | Ekstra |
| Kapaklı derinliği [mm] | 153 mm |
| Kapaklı genişlik [mm] | 545 mm |
| Kapaklı yükseklik [mm] | 590 mm |
| Kapaksız derinliği [mm] | 110 mm |
| Kapaksız genişlik [mm] | 545 mm |
| Kapaksız yükseklik [mm] | 590 mm |
| Nominal basınç, primer [bar] | 10 bar |
| Nominal basınç, sekunder [bar] | 10 bar |
| Paket derinliği [mm] | 600 mm |
| Paket genişliği [mm] | 800 mm |
| Paket yüksekliği [mm] | 160 mm |
| Tip | EvoFlat FSS |
| Uygulama türü | DHW, HE doğrudan |
| Ürün grubu | Küçük İstasyonlar |