| Brüt ağırlık | 25 kg |
| Net ağırlık | 23 kg |
| Açıklama | Termix VMTD-F MIX-B-3 |
| Açıklamalar | Doğrudan ısıtma ve termostatik kontrol vanası ile DHW sıcaklık kontrolü |
| Bağlantı parçası | Enerji sayacı dönüş ve soğuk su sayacı |
| Bağlantı yönü | Alt |
| Besleme gerilimi aralığı [V] AC | 230 V |
| Besleme sıcaklığı, mevcut [˚C] | 120 °C |
| Besleme sıcaklığı, önerilen [˚C] | 90 °C |
| DCW statik basınç [bar] [Min.] | 1 bar |
| Delta P primer, kalorimetresiz [bar] [Min.] | 0.4 bar |
| DH bağlantı tipi | G iç dişli |
| DH bağlantı ölçüsü | 3/4″ |
| DH boru ölçüsü | Ø18 |
| DHW (kullanma sıcak suyu) bağlantı tipi | G iç dişli |
| DHW (kullanma sıcak suyu) bağlantı ölçüsü | 3/4″ |
| DHW (kullanma sıcak suyu) boru ölçüsü | Ø18 |
| DHW (kullanma sıcak suyu) Kontrol türü | Termostatik |
| DHW (kullanma sıcak suyu) kontrolör adı | AVTB |
| DHW (kullanma sıcak suyu) sirkülasyonu | Hariç |
| DHW HEX tipi | T-24-P 24 |
| Fark basınç kontrolörü | AVPL |
| HE bağlantı tipi | G iç dişli |
| HE bağlantı ölçüsü | 3/4″ |
| HE boru ölçüsü | Ø18 |
| HE Kontrol türü | Termostatik + delta p kontrolör |
| HEX eşanjör alaşımı | AISI 316L / EN 1.4404 |
| HEX eşanjör lehimleme malzemesi | Bakır |
| HEX eşanjör türü | Sert lehimli |
| Isı eşanjörü test basıncı [bar] | 38 bar |
| Isıtma kontrolörü adı | RAVK |
| Isıtma pompası markası | Grundfos |
| Isıtma pompası tipi | UPM3 |
| İzolasyon malzemesi | Hariç |
| Kapak malzemesi | Beyaz lake çelik levha, Beyaz lake duvar içi. |
| Kapak seçeneği | Ekstra |
| Kapaklı derinliği [mm] | 242 mm |
| Kapaklı genişlik [mm] | 540 mm |
| Kapaklı yükseklik [mm] | 780 mm |
| Kapaksız derinliği [mm] | 150 mm |
| Kapaksız genişlik [mm] | 530 mm |
| Kapaksız yükseklik [mm] | 780 mm |
| Nominal basınç, primer [bar] | 16 bar |
| Nominal basınç, sekunder [bar] | 6 bar |
| Paket derinliği [mm] | 341 mm |
| Paket genişliği [mm] | 600 mm |
| Paket yüksekliği [mm] | 800 mm |
| Tip | Termix VMTD-F-MIX-B |
| Uygulama türü | DHW, HE doğrudan karıştırma döngülü |
| Ürün grubu | Küçük İstasyonlar |