| Açıklama | Termix Novi Tip 1 IHPT/GTU/izol |
| Açıklamalar | DHW akış telafili sıcaklık kontrolörü, dahili Δp kontrolörlü |
| Bağlantı yönü | Alt |
| Besleme sıcaklığı, mevcut [˚C] | 120 °C |
| Besleme sıcaklığı, önerilen [˚C] | 100 °C |
| DCW statik basınç [bar] [Min.] | 1 bar |
| Delta P primer, kalorimetresiz [bar] [Min.] | 0.29 bar |
| DH bağlantı tipi | G dış dişli |
| DH bağlantı ölçüsü | 3/4″ |
| DH boru ölçüsü | Ø18 |
| DHW (kullanma sıcak suyu) bağlantı tipi | G dış dişli |
| DHW (kullanma sıcak suyu) bağlantı ölçüsü | 3/4″ |
| DHW (kullanma sıcak suyu) boru ölçüsü | Ø18 |
| DHW (kullanma sıcak suyu) Kontrol türü | Akış/termostatik |
| DHW (kullanma sıcak suyu) kontrolör adı | IHPT |
| DHW (kullanma sıcak suyu) sirkülasyonu | Ekstra |
| HEX eşanjör alaşımı | AISI 316L / EN 1.4404 |
| HEX eşanjör lehimleme malzemesi | Bakır |
| HEX eşanjör türü | Sert lehimli |